Gjirokastër: Udhëtonte ilegalisht në Greqi, gjendet i mbytur babai i dy fëmijëve

GJIROKASTËR – Një 41 vjeçar, babai i dy fëmijëve të mitur, u gjet i pajetë sot, në kanalin kullues përballë fshatit Jorgucat, rreth 20 kilometra larg qytetit të Gjirokastrës.

Drejtoria e Policisë së Qarkut të Gjirokastrës, bëri të ditur, se “Petref Kreçi, lindur dhe banues në fshatin Buz të Tepelenës, i shpallur i humbur 10 ditë më parë, ka humbur jetën nga pakujdesia teksa tentonte të kalonte një urë të provizuar në kanalin kullues”.

Të njëjtat burime thanë se në trupin e viktimës nuk është konstatuar asnjë shenjë dhune.

Policia tha se 41 vjeçari ishte larguar nga shtëpia për të emigruar ilegalisht drejt Greqisë.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s