GJIROKASTËR: VRET BASHKËSHORTEN DHE MË PAS VETEN

PISTOLETE-GJIROKASTER-15 TETOR 2013Nga Telnis Skuqi
GJIROKASTËR – Një 57 vjeçar ka vrarë bashkëshorten dhe më pas veten.
Burimet zyrtare nga policia lokale, pohuan se krimi në familje ndodhi rreth orës 16:00, në lagjen “18 shtator” në qytetin e Gjirokastrës.

“Nexhmi Mustafaraj, polifonist, njëherazi punonjës pranë bashkisë së Gjirokastrës, ka qëlluar për vdekje gruan e tij, Zenelbie Mustafaraj, 49 vjeç, pas një konflikti momental”, shprehet policia.
Policia tha se në banesën e krimi ishte edhe vajza e dy viktimave, E. M., 25 vjeçe, e cila ndodhesh në dhomën e saj.
“Ende nuk dihet shkaqet reale të këtij krimi. Policia po punon për të zbardhur të plotë ngjarjen e paprecedent në qytetin e Gjirokastrës”, tha Gentian Mullai, zëdhënësi i policisë së qarkut të Gjirokastrës.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s