SKANDAL/ KËLCYRË, ATY KY GJIMNAZISTËT MËSOJNË RULETËT RUSE DHE CIGAREN

GJIMNAZISTET E KELCYRESNga Telnis Skuqi
KËLCYRË – “Dua që ime bijë të marrë dije, jo kulturën e rrugës, ku armët dhe cigaret janë të pranishme në gjimnazin e Këlcyrës”, më thotë babai i vajzës F. B, i cili preferon të ngelet anonim.
Në fakt, F. B. Kishte të drejtë. Ai më shpjegoi shkurt dhe saktë se çfarë po ndodh në gjimnazin “Sefulla Malishova” në qytezën e Këlcyrës, rreth 17 km larg Përmetit.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s